TikTok Kullanıcılarına 3 Ay Ücretsiz Spotify Premium Fırsatı!

TikTok kullanıcıları, 3 ay boyunca Spotify Premium hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. Yalnızca 18 yaş üstü kullanıcılar için geçerli olan teklif, daha önce Spotify Premium aboneliği olmayanları kapsayacak.

TikTok kullanıcılarını ücretsiz Spotify fırsatı bekliyor. Popüler kısa formlu video platformu TikTok ve dünyaca ünlü dijital müzik servisi Spotify, çok önemli bir işbirliğine imza attı. Buna göre Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın yedi ülkesindeki TikTok kullanıcıları, 3 ay boyunca Spotify Premium hizmetinden hiçbir ücretsiz ödemeden faydalanabilecek.

Ücretsiz Spotify kampanyası 18 yaş üstü TikTok kullanıcılarını kapsayan teklif; daha önce Spotify Premium aboneliği olmayan kişiler için geçerli olacak. Şartları karşılayan TikTok kullanıcıları Spotify Premium üyeliği için özel bir kod olacak.

Ücretsiz Spotify Premium Fırsatı, 18 Yaş Üstü TikTok Kullanıcılarını Kapsıyor

ücretsiz spotify tiktok kullanicilari

İşbirliği kapsamında kullanıcılar, uygulamadaki “Sizin İçin” ve “Keşfet” bölümünden, profil sayfasının sol üst köşesinde yer alan TikTok Ödüller seçeneğinden ya da Spotify sayfasını aratarak teklife ulaşabilecekler.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan TikTok Avrupa Büyüme Başkanı David Nunez, “TikTok; insanların müzikle birlikte içerik oluşturma ve etkileşim kurma biçiminin merkezinde yer alan, sürükleyici bir deneyim. Spotify Premium, topluluğumuza tanıdıkları sanatçılardan ve parçalardan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyor” dedi.

ücretsiz spotify premium firsati tiktok

Spotify Başkan Yardımcısı ve Premium İş Geliştirme Birimi Küresel Başkanı Marc Hazan ise şöyle konuştu:

“Farklı ülkelerdeki TikTok kullanıcılarına, sevdikleri tüm müzik ve podcast’lere her zaman, her yerde erişim sunmaktan dolayı çok mutluyuz. TikTok’un coşkulu ve büyüyen kullanıcı tabanını Spotify Premium’un reklamsız ve çevrimdışı dinleme gibi birçok avantajıyla tanıştırmaktan da gurur duyuyoruz”

Ücretsiz Spotify Premium fırsatı hakkında daha ayrıntılı bilgi için TikTok içindeki promosyonları inceleyebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol