Ubisoft’un En Çok Gelir Elde Ettiği Platform PC Oldu!

Ubisoft'un gelir kapısı PC platformu oldu.

Bugün mali raporunu kamuoyu ile paylaşan Ubisoft, The Division 2’nin 2019’un en çok satan oyunu olduğunu da ifade etmişti. Mali raporda yer alan detaylar arasında, Ubisoft’un en çok gelir elde ettiği platforma da yer verildi.

The Division 2’ile konsollarda umduğunu bulamayan Ubisoft, Epic Store üzerindeki başarısı ile bu açığı epey kapatıyor. Bilgisayar platformunda oldukça başarılı işlere imza atan ünlü yayıncı, Rainbow Six Siege ile 40 milyondan fazla oyuncuya da hitap ediyor. Ubisoft’un mali raporunda yer alan bilgilere göre Rainbow Six Siege ve Assassin Creed Odyssey oldukça yüksek gelirler elde etmiş.

PC Games N’in yapmış olduğu habere göre Ubisoft’un en çok gelir elde ettiği platform bilgisayar platformu olmuş. Habere göre bu başarının arkasındaki oyunlar Rainbow Six Siege ve Assassin Creed Odyssey olmuş. Anno 1800 ile de şu sıralar yüksek satışlar gerçekleştiren yayıncı konsol, mobil ve bilgisayar platformunda gelirler elde etmeye devam ediyor.

2020 yılında yeni bir de Rainbow Six oyunu sunacak olan yayıncı beklentileri karşılamaya çalışacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol