Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft, Nintendo Switch’ e Çıkacak Oyunlarını Duyurdu

Nintendo Switch'e gelecek oyunlarını açıklayan Ubisoft, yeni oyunların da geleceğini duyurdu.

Fransa’nın dev oyun firması Ubisoft, yeni konsol Nintendo Switch için oyunlarını tanıttı. Her platformda adından söz ettirmek isteyen Ubisoft, Just Dance 2017, Rayman Legends Definitive Edition ve Steep oyunlarının Nintendo Switch’ de yer aldığını duyurdu. 

Zaten, Nintendo ile Ubisoft’ un yıllardan beri dostane bir ilişkisi var. Orijinal, yaratıcı ve eğlenceli oyunlar için ortaklaşa çalışan iki firma, oyunculara kaliteli içerik sunmayı hedefliyorlar. Mobil konsollar ile normal konsolları birleştiren Nintendo, Ubisoft gibi firmalara çok daha yeni, yaratıcı fikirler kullanmasına olanak sağlıyor.  

Ubisoft, Nintendo Switch için Just Dance 2017, Steep ve Rayman Legends Definitive Edition’ u yayınlayacağını duyurdu. 

multi action sports2

Ubisoft, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Bu yeni konsolda Nintendo ile birlikte çalışmaktan büyük gurur duyuyoruz ve oyuncuların bu oyunlarla aynı felsefeyi, yani erişilebilirlik ve insanları bir araya getirme yeteneğini paylaşan bir cihazda, birbirinden güzel oyunların keyfini çıkarmalarını istiyoruz.” diyor. Ayrıca, Ubisoft’ un Fransa’ da ki stüdyolarının Yönetin Direktörü Xaxier Poix, “Bu üç oyun yalnızca bir başlangıç; Nintendo Switch’ e dair heyecan verici yeni projelerimizi ileride duracağız.” dedi.

Çıkacak oyunlardan Just Dance 2017, Nintendo Switch çıkar çıkmaz sunulacak ilk Ubisoft oyunu olacak. Ayrıca, Clalvn Harris&Disciples’ in şu anda liste başı olan dans parçası “How Deep Is Your Love” şarkısı yalnızca Nİntendo Switch’ e özel olarak çıkacak. Şarkıyı hatırlamayanlar için hemen aşağıya videosunu koyalım.

YouTube video

Tabi diğer konsollarda olan bütün şarkılar Nintendo Switch’ de de olacak. Aralarında Justin Bieber Sory’ den Beyonce’ tan Single Ladies’ e kadar birçok parça yer alıyor. Özel şarkısı dışında 40 şarkı sunacak olan oyun, ayrıca abonelikle alınan yayın servisi “Just Dance Unlimited” için de 3 ay ücretsiz erişim hakkı sunacak. Ayrıca, 40 şarkı gözünüze az geldiyse, oyunda şarkı listesi sürekli olarak genişleyecek. Sene sonuna kadar 200′ e ulaşacağı belirtildi. Arkadaşlarınızla, istediğiniz zaman istediğiniz yerde dans etmenize yarayacak Just Dance 2017, Nintendo Switch ile yeni bir seviyeye taşınmış olacak.

rayman legends screenshot 6

Oyuncuların severek oynadığı oyunlardan Rayman Legends Definitive Edition’ da yeni konsola gelecek oyunlar arasında yer alıyor. Oyunculara yine unutulmaz anlar yaşatacak efsane oyun bu sayede sahalara geri dönüyor. 

Ve tabi, bu sene Ubisoft’ un en çok beklenilen oyunlarından olan Steep’ te Nintendo Switch’ de çıkacak. Alplerin muhteşem manzarasında kış sporlarının neredeyse tüm türünü keşfetmenize olanak sağlayan Steep oyunculara unutulmaz anlar yaşatacak gibi duruyor.

 

 

 

 

 

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.