Two Point Hospital Ücretsiz Oldu!

Two Point Hospital bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanacak.

30 Ağustos 2018’de Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan Two Point Hospital ile büyük bir hastane inşa etmeye ve yönetmeye çalışıyoruz. Simülasyon oyunları arasında yer alan bu yapım ile bizleri hareketli bir dünya bekliyor.

Sega tarafından bilgisayar oyuncularına sunlan Two Point Hospital yayınlanması ile Steam’de bilgisayar oyuncularından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Two Point Studios tarafından geliştirilen yapım tek oyunculu oynanaşa sahipti. Bu ay sonu yeni bir genişleme paketi alarak oyunculara daha geniş bir atmosfer sunacak olan yapım, kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Üç gün boyunca Steam’de ücretsiz olarak oynanabilen Two Point Hospital, 21 Mart’a kadar da yüzde 33 indirimle 125.00 TL yerine 83.75 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Oldukça renkli içeriklere sahip olan Two Point Hospital hastanemize gelen insanları ve robotları tedavi ederek eskisi gibi sağlıklı olmalarını sağlamaya çalışacağız. 9 farklı dil desteğine sahip olan yapım, ücretsiz hafta sonu ile oyuncuların yüzünü güldürecek. Üç gün boyunca tamamen ücretsiz olarak oynanacak olan Two Point Hospital’ı denemeyenler için büyük bir fırsat. Oyunu deneme fırsatı bulamayan oyuncular ücretsiz hafta sonu kapsamında üç gün boyunca Two Point Hospital’ı oynayabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol