Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Two Point Campus Ertelendi

Two Point Campus, geliştiricilerin 'mümkün olan en iyi oyunu sunabilmesi' için ertelendi. Yönetim simülasyonu normal şartlarda gelecek ay piyasaya çıkacaktı.

Two Point Studios, Two Point Campus‘ün çıkış tarihinin ertelendiğini doğruladı. Yönetim simülasyonu planlanan yol haritasına göre önümüzdeki ay piyasaya sürülecekti ancak geliştiricilerin “mümkün olan en iyi oyunu sunduğundan” emin olmaları amacıyla oyun artık 9 Ağustos‘ta piyasaya sürülecek.

Two Point Studios oyun direktörü Mark Webley, “Başından beri amacımız Two Point Campus’ü tüm PC ve konsol platformlarında aynı anda topluluğumuzun bizden beklediği kalite ve standartta yayınlamaktı. Bu ek üç ayı tüm platformlar için oyunu optimize etmek için kullanacağız.” ifadelerini kullandı.

Two Point Campus İlk Günden Game Pass’te Yayınlanacak

Two Point Campus
Two Point Campus tüm platformlarda 9 Ağustos’ta çıkış yapacak.

Oyun, zaman yönetimi simülasyonu Two Point Hospital‘ın devamı niteliğinde çıkış yapacak. Oyuncuya, aldıkları kararların ve işe aldıkları personellerin hayatlarını şekillendireceği kendi üniversite kampüs ortamını inşa etme ve yönetme görevi verecek. Oyuncular ilk kez açık havada inşa edebilecek ve kendi kampüs alanlarını, binalarını ve çevrelerini geliştirmenin yanı sıra yurt odaları, patikalar, çitler ve daha fazlasını oluşturabilecek.

Oyun, Steam‘de 322.99 TL‘den satışa sunuldu. Oyunu kütüphanesine eklemek isteyen oyuncuları hayal kırıklığına uğratacak bir fiyat, çünkü oyun yurt dışında tam fiyattan değil sadece 40 dolardan çıkış yaptı. Yani oyunun yerel fiyatlandırması çok kötü ancak Türkçe dil desteği ile geldiğini ve ilk günden Game Pass’te olacağını bir kez daha tekrarlayalım. Two Point Campus, 9 Ağustos’ta PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.