Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Tüm Fortnite Araç Timed Trials Yerleri

Fortnite'da yeni zamanlı görevler başlıyor.

Fortnite’da araç timed trialleri nerede ve oraya gittiğinizde görevleri nasıl tamamlayacaksınız? Elbette bu bizim Fortnite’daki ilk zaman kısıtlamalı görevimiz değil. Bu yüzden birkaç ipucuyla başarıya ulaşacağız.

Evet, eğer Fortnite’da araç timed triallerini tamamlamak istiyorsanız altınızda bir araç olmalı. Mevcut şekliyle hali hazırda oyunda üç araç yer alıyor. Çevik fakat nispeten zayıf alışveriş arabası, hızlı kart aracı ve güçlü Quadcrasher bunların arasında. Bildiğiniz gibi her zaman için en iyi seçeneğiniz Quadcrasher olacaktır. Bir kere direksiyon başına geçtikten sonra bu haftanın görevlerini hızlıca yapmaya başlayabilirsiniz.

Tabii bu görev için aynı zamanda Battle Pass’e de ihtiyacınız olacak. Bu görev sizi zamana karşı yarışa sokuyor ve başlamak için 950 Fortnite V-Papel’e ihtiyacınız var.

Tüm Fortnite Araç Zaman (Timed Trials) Görevleri

Her bir timed trial’in kesin yerlerini bilmiyoruz fakat şimdilik tahminlerimizi paylaşacağız. 10. hafta geldiğinde ise görevin yerlerini de ekleyeceğiz.

Şimdiye kadar bildiğimiz timed trial yerleri şöyle:

  • Lonely Lodge ve Retail Row arasındaki karavan parkının güney tarafında.

  • Lazy Links’in kuzeybatısında.

  • Dusty Divot’un kuzeydoğusunda.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol