Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Total War Warhammer 3 Ekibi Denuvo’yu Test Etmeye Başladı

Total War Warhammer 3 geliştirici ekibi, Denuvo'nun oyun üzerindeki tam etkisini belirlemek için kapsamlı bir şekilde test süreci başlattı.

Creative Assembly, kötü performans raporlarının ardından Total War Warhammer 3 üzerinde ne kadar etkisi olduğunu görmek için korsanlıkla mücadele yazılımı Denuvo’yu “kapsamlı bir şekilde test ettiğini” paylaştı.

Dün (3 Mart) paylaşılan bir Steam gönderisinde Creative Assembly, oyunu daha kararlı hale getirme konusundaki ilerleme konusunda hayranlarına bilgi verdi. Creative Assembly, ekibin ne üzerinde çalıştığını özetlemenin yanı sıra, Denuvo‘nun Total War Warhammer 3’ün piyasaya sürülmesinden bu yana “bölücü bir tartışma konusu” olduğunu kabul etti çünkü hayranlar popüler olmayan yazılımı oyunda performans sorunlarına neden olmakla suçladı.

Total War Warhammer 3’ün Performans Sorunlarının Sebebi Ne?

Total War Warhammer 3

Stüdyo, “Denuvo’nun oyun üzerindeki tam etkisini belirlemek için ürünü kapsamlı bir şekilde test etmesine” rağmen, temizlemeyi amaçladığı bazı “yanlış anlaşılmalar” olduğunu söyledi. Creative Assembly, Denuvo’nun eleştirmenlere ve içerik oluşturuculara gönderilen yayın öncesi yapılara dahil edildiğini ve “bilerek çıkarılmadığını ve daha sonra incelemeler için eklenmediğini” açıklayarak gönderiye devam etti.

Stüdyo, Denuvo’nun önceki Total War oyunlarına dahil edildiğini ancak “Sorunun kalbinde, sizin/bizim sorunlarımızın temelinde başka bir faktör olabilir, birlikte keşfedelim. Denuvo’nun performans üzerindeki etkisi henüz kesin değil. Birçok oyuncu kanıtları her iki şekilde de sundu ve muhtemelen performans sorunlarını etkileyen birçok faktör mevcut. Güvenilir bir kanıt ve sonuç elde ettiğimizde sizi tekrar bilgilendireceğiz. Bütün bunları göz önünde bulundurarak, konuyla ilgili cevapları ararken sabırlı olmanızı rica ediyoruz” açıklaması ile sözlerini sonlandırdı.

Bir sonraki Total War Warhammer 3 güncellemesi ile Creative Assembly, Alt+Tab çökmeleri, V-Sync kilitlenmeleri, Alder Lake işlemcilerde performans iyileştirmeleri, çok oyunculu oyunda tutarsızlık gibi sorunları çözeceğini belirtti. Oyun hakkında daha net fikirler elde etmek için Total War Warhammer 3 İnceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.