Total War: Warhammer 2’den Yepyeni Video

Total War: Warhammer 2'den Vortex konulu yeni bir video yayınlandı.

Creative Assembly tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayıncılığı üstlenilen Total War: Warhammer 2′nin bu senenin sonuna doğru piyasaya çıkması bekleniyor. Şu ana dek gerçekleştirilen duyurulara bakıldığında oyunun sadece Windows PC için çıkış yapacağını biliyoruz. PC çıkışından sonra konsollar ile uyumlu versiyonunun da piyasaya sürüleceğine dair herhangi bir resmi duyuru bulunmuyor.

Gerçek zamanlı seçimlere bağlı olarak oynanan sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Total War: Warhammer 2, Total War video oyunları serisinin de bir parçası. Serinin ilk oyununda olduğu gibi, bu oyun da Warhammer evreninde geçecek.

Oyunda oynayabileceğiniz dört farklı ırk bulunacak. High Elves, Dark Elves, Skaven ve Lizardmen ırkları, savaş halind eolan ve birbirine karşı derin mücadeleler verecek dört ayrı ırkı oluşturacak. Birinci oyunda kilidini açmış olduğunuz ırklar, Warhammer 2 haritalarının bazılarında ve kimi çok oyunculu modlarda yine açık olacak. Kıacası Warhammer evrenindeki profilinizi korumanızda fayda var.

Oyunun Yönetmeni Ian Roxburgh’un Vortex ve Warhammer evreni hakkında bilgiler verdiği dopdolu bir video kısa süre önce yayınlandı. Aşağıdaki ekrandan videoya göz atabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak oyunun Steam mağazasındaki sayfasına gidebilirsiniz. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>