Total War: Warhammer 2’den Doom Flayer Temalı Fragman Geldi!

Total War: Warhammer 2'nin yeni genişlemesinden video geldi.

Günümüzün en başarılı strateji oyunları arasında yer alan Total War: Warhammer 2, ödüllü Total War serisinin en iyi oyunlarından birisi olarak adından söz ettiriyor. 17 Nisan’da The Prophet & The Warlock adında bir genişleme paketi alacak olan yapım yeni bir fragman ile gündeme geldi.

2017’den bu yana oldukça güzel satış rakamlarına imza atan Total War: Warhammer 2 17 Nisan’da yeni bir genişlemesini oyuncuların beğenisine sunacak. Tek oyunculu ve çok oyunculu farklı modlar ile oyuncuları sıra tabanlı strateji savaşlarına götüren yapım 17 Nisan’da The Prophet & The Warlock adında bir genişleme paketi alacak. The Prophet & The Warlock genişleme paketi ile oyuncular Doom Flayer ile tanışacak ayrıca yeni içerikleri de deneme fırsatı bulacaklar.

Oyunculara yeni görev zincirleri sunacak olan genişleme paketi içerisinde efsanevi eşyalar ve yetenekler de yer alacak. Oyunculara sunulacak olan iki güçlü yeni efsanevi Lord ile oyun içerisindeki rekabet ortamı da daha ciddi bir hal alacak. Farklı silah modellerinin ve yeni içeriklerin geleceği genişleme paketi 17 Nisan’a kadar 35.00 TL yerine yüzde 10 indirimle 31.50 TL olarak satılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol