Total War: Three Kingdoms’un Eight Princes Genişlemesi Çıktı!

Total War: Three Kingdoms'a yeni genişleme paketi ile yeni içerikler geldi.

Mayıs 2019’da çıkan Total War: Three Kingdoms 2 milyon kopya satışını geçtiğimiz haftalarda geride bırakırken oyun yeni genişleme paketleri ile oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Yapım dün akşam Eight Princes adlı bir genişleme paketi aldı.

Bilgisayar platformuna özel olarak 23 Mayıs 2019’da Steam üzerinde lansmana çıkan Total War: Three Kingdoms 2 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ederken yeni bir genişleme paketini de oyunculara sundu. Steam üzerinde 27.00 TL olarak oyunculara sunulan Eight Princes, oyundan 100 yıl sonrasını karşımıza çıkarıyor.

Yeni genişleme içerisinde oynanabilir ve farklı özelliklere sahip olan 8 prens yer alıyor. Bu 8 prensin karakteristik yapıları ve görünümleri kendilerine has özellikler içeriyor. Eşsiz binaları ve saray seçenekleri oyunculara sunan genişleme paketi fiyatı ile de oldukça uygun görünüyor.

Oyun içerisine yeni seçkin birimlerde getiren genişleme paketi ayrıca ulusların gelişimini 4 farklı odak noktası ile şekillendirecek. Bu odak noktaları da zenginlik, ruh, kudret ve zihin olarak duyuruldu. MS 291 yılına gideceğimiz yeni genişleme de savaşlar daha zorlu geçecek. 100 yılın geçmesi ile yeni silah modelleri ve içerikler ortaya çıktı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol