Torchlight Epic Store’da Bedava Oldu!

Torchlight, PC platformu için Epic Store'da ücretsiz oldu.

Runic Games’in geliştirip yayınladığı ve günümüzde iki farklı sürüm ile oynanmaya devam eden Torchlight Epic Store üzerinde bilgisayar oyuncularına ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyuna sonsuza dek ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Aksiyon RYO oyunu olarak ilk kez 2009 yılında lansmana çıkan Torchlight, 3 yıl sonra da Torchlight II adında piyasaya ikinci sürümünü sürdü. Normalde 24.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan oyun kısa süreliğine Epic Store’da bilgisayar oyuncularına ücretsiz olarak sunuluyor. Steam üzerinde ücretsiz bir demoya da sahip olan oyun, 18 Temmuz’a kadar ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Aralık 2018’da yayın hayatına başlayan ve başlarda iki haftada bir oyun dağıtan Epic Store, son 3 haftadır her hafta bir oyun dağıtmaya devam ediyor. Dileyen bilgisayar oyuncuları 18 Temmuz’a kadar Epic Store üzerinden Torchlight’ı kütüphanelerine ekleyerek ücretsiz olarak oyuna sonsuza dek sahip olabilecekler.

Tek oyunculu bir modn yer aldığı oyunda macera türünde bir oynanış eşliğinde nadir rastlanan ve gizemli cevherlere sahip olan bir dünyada yer alacağız. Ödüllü aksiyon RPG oyunu olan Torchlight, keşfetme ve seviye atlama odaklı olarak oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol