Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

6.1

Kullanıcı

Tom Clancy’s The Division 2’nin Ek Testi Bugün Başlıyor!

Tom Clancy's The Division 2 bugün PC platformunda ek bir test aşamasına çıkacak.

Ubisoft’un beklenen oyunu Tom Clancy’s The Division 2 için geri sayımlar devam ediyor. 15 Mart’ta tüm platformlarda lansman çıkacak olan yapım, bugün ek bir test aşaması yapacak. Bu test aşamasına oyunu ön sipariş eden oyuncular dahil olabilecekler. Bilgisayar platformu için geçerli olacak olan ek test süreci yarın akşam sona erecek.

21 Şubat Perşembe – 23 Şubat Cuma günü bilgisayar platformunda ön sipariş eden oyuncular için geçerli olacak olan ek test sürecinde oyun üzerinde yapılan düzeltme ekleri test edilecek. Bu testin amacı beta sürecinde oyunculardan gelen geri bildirimler ile düzeltilen hataların ortadan kalkıp kalkmadığı oyuncular tarafından test edilecek.

Bilgisayar platformunda The Divisin 2’yi satın alan oyuncular için geçerli olacak olan test sürecine dahil olmak için oyunculara eposta gönderilecek. Epostaya sahip olan oyuncular ek test sürecinde oyunu deneyimleyebilecekler. Belirtilen davet epostaları 20 Şubat Çarşamba günü  gerekli oyunculara yollandı. Betada oyuncular arkadaşlarını da oyuna davet etmişlerdi. Ek test sürecinde ne yazık ki böyle bir durum söz konusu olmayacak. Test süreci ne yazık ki konsollar için geçerli olmazken sadece bilgisayar oyuncularını ilgilendirecek.

Ek test sürecinde oyuncular betada olduğu gibi sınırlı bir içeriğe ulaşabilecekler. Bu içerikler arasında fotoğraf modunun yer almayacağını da belirtelim. Ancak Dark Zone adı verilen bölge oyuncular tarafından oynanabilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol