Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tom Clancy’s The Division 2 Yarın Ücretsiz Olacak

Tom Clancy's The Division 2'nin ücretsiz hafta sonu duyuruldu.

7 Şubat 2019’da konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Tom Clancy’s The Division 2 ilk sürümü ile epey beğenilmişti. İkinci sürümü ile de büyük bir kitlenin beklentisini karşılamayı başaran yapım yarın Epic Store üzerinde ücretsiz olacak.

Tom Clancys The Division 2 Yarın Ücretsiz Olacak 2

Ubisoft’un başarılı oyun serilerinden bir tanesi olan Tom Clancy’s The Division, günümüzde ikinci sürümü ile yüksek satışlara imza atmaya devam ederken yapım indirimli fiyat etiketi ile de yüzleri güldürüyor. Günümüzde sık sık indirime girerek satışlar gerçekleştiren oyun yarın Epic Store üzerinde bedava olacak.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre 27 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında Tom Clancy’s The Division 2 Epic Store üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları tarafından ücretsiz olarak oynanacakmış.

Şuanda yapım Epic Store üzerinde yüzde 84 indirimle 49.44 TL olarak satışlarına devam ederken, 27 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanacakmış. Oyunun fiyat etiketi 3 Mart’a kadar 49.44 TL olacak.

Ücretsiz deneme hafta sonu olarak duyurulan bu müjde bilgisayar platformu oyuncularının yüzünü güldürecek. Oyuncular ana oyunu diledikleri gibi deneyimleyebilecek ve oyunun tadını çıkarabilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.