Tom Clancy’s The Division 2 İndirime Girdi!

The Division 2 Epic Store'da indirimli olarak satılıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Ubisoft’un 2019 yılına damga vuran oyunlarından birisi olan Tom Clancy’s The Division 2 bilgisayar platformu için Epic Store üzerinden yayınlanmıştı. Yapım 23 Nisan’a kadar indirimli fiyat etiketi ile bilgisayar oyuncularının beğenisine sunuluyor.

blank

Üçüncü şahıs kamera açılarına sahip olarak 15 Mart’ta konsol ve bilgisayar platformunda aksiyon severlerin karşısına çıkan Tom Clancy’s The Division 2 şu sıralar satış listelerinden de eksik olmuyor. Geçtiğimiz gün Avustralya, Yeni Zelan’da ve İngiltere satış listelerinde ilk sıralarda görünen yapım oldukça başarılı satışlar gerçekleştirmeye de devam ediyor. Bilgisayar platformu için önce Steam ve daha sonra Epic Store üzerinden satılmaya başlanan yapım, ilk kez Epic Store’da indirime girdi.

Normalde 309.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan The Division 2, 23 Nisan’a kadar yüzde 10 indirimle 278.10 TL gibi bir fiyat etiketi ile satılıyor. Oyuncuları salgın bir hastalıkla boğuşan Washington’a götüren yapım oyunculardan şehri çöküşten kurtarmalarını istiyor. Dileyen oyuncular tehlikeli açık dünyada koop olarak arkadaşları savaşabilir dileyen oyuncular ise PvP modu ile rekabetçi savaşlara dahil olabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol