Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

5.8

Kullanıcı


Tom Clancy’s The Division 2 Hileleri

Ubisoft'un yeni oyunu Tom Clancy's The Division 2 hileleri ve ipuçlarını paylaşıyoruz.

Ubisoft’un yeni oyunu Tom Clancy’s The Division 2 yarın çıkıyor ve açıkçası bu yılın beklentileri en çok yükselten yapımlarından birisi. Şimdiden pek çok kişi oyunu ön sipariş etti ve beklemeye koyuldu. Aynı zamanda Tom Clancy’s The Division 2 hileleri de merak konusu. Buna rağmen online bir oyun olduğu için doğrudan yapımcının eklediği hileler bulunmuyor. Bunun yerine biz de işinizi kolaylaştıracak Tom Clancy’s The Division 2 ipuçları paylaşacağız.

Tom Clancy’s The Division 2 Hileleri ve İpuçları

Negative Ramos Trophy Alma Yöntemi

Negative Ramos trophysini erkenden kolay bir şekilde almak istiyorsanız, Story zorluğunda American History Museum ana görevini yapmanız gerekiyor. Görevde Reach the archive room aşamasına geldiğinizde mor sağlık barı olan bir medic çıkacak. Mediclerin sağlık barlarının üzerinde + işareti yer alıyor. Sırtlarında ise şok cihazları bulunuyor.

Bir medic ölen düşmanı canlandırırken, sırt çantalarına ateş ederek şok cihazlarını patlatın. Bu sayede medic de şoka girecektir. Fakat bu süreç sadece medic düşmanları canlandırırken gerçekleşiyor. Oyun boyunca bolca medic ile karşılaşacağınız için bu trophyi kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Resourceful Agent Trophy Alma Yöntemi

Hızlı seyahat ile The Theater Settlement’a gidin. Sokaktan geçin ve kafalarının üzerinde En Route to Gather yazan müttefikleri arayın. Kimseyi bulamazsanız hızlı seyahatle The Theater’a geri dönün ve tekrar dolaşın. Grubu bulana kadar bunu tekrarlayın. Ardından onları rotalarına doğru takip edin ve içeri girmelerini bekleyin.

Yağmacılardan birinde bir tuşa basma seçeneği olacak. Bu sayede onlara materyal verebileceksiniz ve ‘Resourceful Agent’ trophysi açılacak.

TV Cop Trophy Alma Yöntemi

Sadece bir aracın üzerine çıkın ve kaymak için daire tuşuna basın ve TV Cop trophysini elde edin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol