Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

5.8

Kullanıcı


Tom Clancy’s The Division 2 Çıktı!

Tom Clancy's The Division 2 konsol ve bilgisayarlarda oynanmaya başlandı.

Ubisoft’un son yıllarda en çok konuşulan oyunu olan Tom Clancy’s The Division 2 nihayet konsol ve bilgisayar oyuncuları için bu sabah lansmana çıktı. Merakla beklenen oyun dün de gerçek hayat fragmanı ile oyuncuların iştahını kabartmıştı.

Zengin içeriği ve gerçekçi savaş atmosferi ile oyuncuları gerçek bir dünyada hayatta kalmaya götürecek olan Tom Clancy’s The Division 2 bu sabah lansmana çıktı. Ubisoft’un en çok konuşulan oyunu olarak adeta tarihe geçen yapım, bilgisayar oyuncuları için önce Steam’de ön siparişlere açılmıştı. 2018’in Aralık ayında Epic Games’in dijital oyun mağazası olan Epic Store’un açılması ile Tom Clancy’s The Division 2 Steam’den Epic Store’a transfer olmuştu. Özel bir anlaşma ile 12 ay boyunca Epic Store’da satılacak olan yapımın fiyat etiketi 309.00 TL olarak belirlenmişti.

Yayınlanmasına sayılı günler kala sık sık gündemde kendine yer bulan The Division 2, şu sıralar konsol ve bilgisayar platformunda oyuncular tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Elit ajanlardan oluşan ekibimiz ile düzeni tekrar sağlamaya çalışacağımız oyunda, çöküşün eşiğine gelmiş olan bir ülkeyi kurtarmaya çalışacağız. Rekabetçi PvP modunda diğer oyunculara karşı vereceğimiz mücadele de savaşlar oldukça zor geçecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol