Tom Clancy’s Elite Squad Başlangıç Rehberi

Tom Clancy's Elite Squad isimli taktiksel oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz.

Tom Clancy’s Elite Squad isimli mobil oyun, Ubisoft’un yeni taktiksel oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun hem Android hem de iOS telefonlarda oynanabiliyor. Oyunun güçlü bir hikayesi de bulunuyor. Ayrıca oyunda kullanabileceğiniz çok sayıda silahta mevcuttur. Oyun normalde takım tabanlı bir strateji oyunu olarak geçiyor. Takıma karakterler ekleyip karşı takım ile savaşmaya başlıyorsunuz. Hem yapay zekaya karşı hem de gerçek oyunculara karşı mücadele veriyorsunuz.

Tom Clancy’s Elite Squad Başlangıç Rehberi isimli bu yazımızda ise oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz. Özellikle oyunun PvP modunda işinize yarayacak bu bilgiler sizlere gerçekten büyük avantaj sağlayacaktır. Bu sayede oyunda zorlanmadan oynayabilecek ve neler yapmanız gerektiğini anlayacaksınız. Hazırsanız konumuza geçiş yapalım ve ne gibi ipuçları var görelim.

Tom Clancy's Elite Squad baslangic rehberi 2

Tom Clancy’s Elite Squad Başlangıç Rehberi

Oyunda ilk bilmeniz gereken şey bir takımınızın olacağıdır. Bu takıma da gerçekten fazla miktarda operatör koyabiliyorsunuz. İlk başta 3 askerin olduğu bir takım ile oyuna başlıyorsunuz. Taktik yaparak gelen düşman dalgalarını yeniyorsunuz. Bu sayede seviye atladıkça takım kapasitesi de artıyor. Bu sayede de yeni askerler ile daha da güçlü hale geliyorsunuz. Aslında maksimum takım kapasitesi 5’tir. Ne kadar hızlı sürede 5 askere sahip olursanız o kadar iyi olacaktır.

Güçlendirme

Takımınızda bulunan askerlerin seviyelerini artırmaya odaklanın. Bunun için tabi ki oyun içi para harcayacaksınız. Ayrıca seviye dışında askerlerin kullandığı ekipmanları da değiştirebilir ve onları da güçlendirebilirsiniz. Bu sayede takımınız hızlı bir şekilde güçlenecektir. Birde askerlerin silahları var tabi ki. Onları da güçlendirmeyi unutmayın. Bu şekilde güçlenebilirsiniz.

Görevler

Ana ekranın sağ alt bölümünde yapabileceğiniz görevleri göreceksiniz. Burada yapabileceğiniz görevleri yaparsanız ekstradan bol miktarda tecrübe puanı alabilirsiniz. Buda hızlı bir şekilde seviye atlamanıza yardımcı olacaktır. İlk önce günlük görevleri yapın sonra daha zor olanlara geçebilirsiniz. Bazı kilitli görevler olacak. Bunları açmak içinde neler yapılması gerektiğini görebilirsiniz.

Savaş

Savaşta uygulayacağınız taktikler çok ama çok önemlidir. Savaştayken ulaşabileceğiniz ve kullanabileceğiniz 2 adet yetenek olacaktır. Bunlardan en önemlileri hava saldırısı ve can vermedir. Biri ile yüksek miktarda hasar verebilirsiniz. Diğeri ile de yüksek miktarda can sağlayabilirsiniz. Bunu düşman kalabalığına göre karar vererek kullanın. Yani duruma göre hareket edin. Bol miktarda düşman varsa ve canınız iyi durumda ise hava saldırısı yapabilir ve toplu temizlik yapabilirsiniz.

Tom Clancy’s Elite Squad ile ilgili başlangıç rehberinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Temel bilgiler bunlar. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol