Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Titanfall 2’nin Çok Oyunculu Modu Hafta Sonu Ücretsiz

Titanfall 2'nin çok oyunculu modu hafta sonu boyunca ücretsiz olacak.

Nişancı yeteneklerinizi denemek için bu hafta sonu bol bol zamanınız olacak. Çünkü, Titanfall 2’nin çok oyunculu modu 3 Nisan’a kadar hafta sonu boyunca ücretsiz olacak. Playstation 4, Xbox One ya da PC platformları üzerinden çok oyunculu moda giriş yapabilirsiniz.

titanfall 2 ücretsiz

Çok oyunculu modun tadına iyice varabilmeniz için, eğitim bölümü ve The Beacon adı verilen bir adet de görev açık olacak. Oyunun bugün aldığı Colony Reborn isimli DLC’nin ardından, yeni oyuncular bulmak için iyi bir hamle yapıldığını düşünüyoruz. DLC’nin detaylarını ve ücretsiz hafta sonu duyurusunu görüntülemek isteyenler buraya tıklayabilir.

Titanfall 2’de serinin birinci oyununda bulunmayan hikaye modu da bulunuyor. Ayrıca dövüş mekanikleri ve çok oyunculu modları da oldukça zengin. Hızlı ve rekabetçi çok oyunculu modu, agresif oyun anlayışını benimseyen takipçilerin çok hoşuna gidecektir. Seri ve reflektif birinci şahıs nişancı oyunlarını sevenlerin de kaçırmaması gerektiğini düşünüyoruz. Oyuncuyu kendine bağlamak için elinden gelen her şeyi yapan Titanfall 2’nin özelikle çok oyunculu modlarında uzun saatleri bulan oynanış sürelerine sıkılmadan erişmeniz gayet mümkün.

Oyunun resmi internet sitesinden paylaşılan, Colony Reborn oynanış videosunu aşağıdaki ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.