Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Titanfall 2 Özel Sunucu Açma Modu Yayınlandı

Yakın zamanda piyasaya sürülen Northstar modu, Titanfall 2 oyuncularının kendi özel sunucularını barındırmasına izin veriyor.

Titanfall 2, hayran gruplarının ortaya çıkıp EA’dan Titanfall’u kurtarmasını istemesine neden olan bilgisayar korsanları tarafından işgal edildi. Şimdi, bir topluluk üyesi, oyuncuların bilgisayar korsanlarının saldıramayacağı özel sunucular oluşturmasına izin veren bir mod yayınladı.

Titanfall 2 Northstar isimli bu mod ile özel sunucular oluşturabilir veya hazır oluşturulmuş bir tanesine katılabilirsiniz. Bu sayede bilgisayar korsanlarının saldırılarından ve hilecilerden uzak bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınız ile ayrı oyunlar oluşturabilirsiniz.

Titanfall 2 Northstar Nasıl Yüklenir?

Titanfall 2 Özel Sunucu

Aşağıda kurulum sürecini sizlere anlattık. Northstar’ı sorunsuz bir şekilde kurduktan sonra, modu kullandığınız için bir teşekkür mesajı alacaksınız. Mesajı gördüyseniz, kurulum sorunsuz olarak tamamlandı demektir.

 • Sürümler sayfasından en son sürümü indirin.
 • Yeni indirilen zip klasöründeki tüm dosyaları Titanfall klasörünüze kopyalayın.
 • Steam için – Oyuna sağ tıklayın > Özellikleri Aç > Yerel Dosyalar’a tıklayın > Gözat’a tıklayın.
 • Origin için – Kütüphanede Titanfall 2’ye tıklayın > Dişli simgesine tıklayın > Oyun Özellikleri’ne tıklayın.
 • Northstar’ı başlatmak için NorthstarLauncher.exe’yi başlatın.

Daha sonra, özel içerik oluşturmak ve vanilya içeriğini barındırabilmek için özel komut dosyaları ve varlıkları kullanarak kendi Titanfall 2 sunucularınızı açabilirsiniz. Oyunun canlı versiyonunda kullanılan istismarlar hala var olacak olsa da, açık bir şekilde davet edilmedikçe herkese açık oyuncuların bir sunucuya katılmasının bir yolu yok.

Save Titanfall Twitter hesabı, “Bunun saldırılardan kurtulup kurtulmadığını soran birkaç kişi gördüm ve kısa cevap evet. Bir saldırgan sunucunuzu çökertmek isterse, sunucunun IP adresini takip etmesi gerek. Ana sunucuda olmayan özel oyunların izini sürmek ve çökmek imkansız olacak.” açıklamasında bulundu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.