Tiny Rails Tam Sürüme Geçti

Bağımsız tycoon oyunu Tiny Rails Steam’de yayınlandı.

Yapımcı firma Tiny Titan Studios bugün yaptığı duyuruyla sevilen oyunları Tiny Rails’in tam sürüme geçiş yaptığını açıkladı. 2.0 güncellemesiyle birlikte Tiny Rails’e büyük ölçüde değişirken erken erişim aşamasını da terk etti. Daha önce mobil platformlar için çıkan oyunu bugünden itibaren Steam’den de tam sürüm hâlinde satın alabileceksiniz.

Tam sürüme geçişle birlikte Tiny Rails’e Alaska ve Okyanusya olmak üzere iki yeni bölge eklendi. Aynı zamanda kısa bir süreliğine yeni Cargo Rush etkinliği de oyuncuların huzurunda. Bunların dışında 2.0 güncellemesiyle birlikte Tiny Rails’deki pek çok hata düzeltildi ve oyunun optimizasyonu geliştirildi.

Tiny Rails’de bir tren şirketini yönetiyorsunuz ve giderek geliştirerek en iyi seviyeye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Hem yolcu, hem de kargo taşımacılığı yaptığınız ve dünyanın çeşitli bölgelerine seyahat edebildiğiniz Tiny Rails, tycoon türüne başka bir soluk getiriyor.

Aktif ya da pasif rol oynamanın sizin seçiminize bırakıldığı, keşfetmenin ön plana çıktığı Tiny Rails aynı zamanda bolca özelleştirme seçeneği de sahip. Üstelik oyunun istediği sistem gereksinimleri oldukça az ve eski bilgisayarlarda dahi rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Tiny Rails şu anda Steam’de 18 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol