Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The X Factor Life Başlangıç Rehberi

The X Factor isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler ve ipuçları öğreneceksiniz.

Pop yıldızı olmak isteyen oldu mu? İlla ki vardır. The X Factor isimli yarışmanın mobil oyunu da bulunuyor. Oyunumuz hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabiliyor. Ama başlamadan önce bilmeniz gereken bir sürü şey var, bu yüzden bu güzel listeyi hazırladık.

The X Factor Life Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bazı temel bilgiler vereceğiz. Bu sayede oyunda hiç yabancılık çekmeyecek ve ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçiş yapalım.

The X Factor baslangic rehberi 2

The X Factor Life Başlangıç Rehberi

Oyunda yapmanız gereken ilk şey bir erkek olarak mı yoksa bir kadın olarak mı oynayacağınızı seçmek. Ana menü ekranında, üst kısımda bir Erkek ve Kadın seçeneği göreceksiniz. Erkekler ve kadınlar tarafındaki her karakter bölümü ayrı ayrı açılır, bu nedenle ilerlemek için birini seçin ve ona bağlı kalın. Hikaye, bazı cinsiyet rolleri değiştirilerek hemen hemen aynı şekilde oynanıyor, bu yüzden fazla bir şey kaçırıyormuş gibi hissetmeyin.

Oyundaki birçok karar, yalnızca mücevher biriktirdiyseniz size verilecektir. Mücevherler, oyunun kullandığı premium para birimidir. Bu taşları sadece muhafazakar olarak kurtarabilirsiniz. Mücevher bulmak zordur, bu nedenle birçok durumda tasarruf etmeye değer ve fazla bir şey kaçırmazsınız.

Ama elbette bu, mücevher kullanmaktan hiç kaçınmanız gerektiği anlamına gelmez. Bunu yapmak için birçok fırsat olacak, sadece gerçekten görmek istediğiniz anlar konusunda seçici olmalısınız. Bu değerli taşları biriktirin ve özel bir an geldiğinde tereddüt etmeden harcayabilirsiniz. Her şey akıllı harcama kararlarıyla ilgili. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi.

Oyunun en önemli kısmı, ayağınızı ne zaman yere koyacağınızı veya mümkün olduğunca arkadaşça davranacağınızı bilmektir. Pek çok karakterle tanışacaksınız ve dürüst olmak gerekirse bazıları narsisttir. Ayağını her zaman yere koyabilir ve bu insanlara nereye yapıştıracağını söyleyebilirsin, bu yüzden kendin için ayağa kalkmakta özgür ol. Zaten oyuna alıştıkça artık nasıl davranmanız gerektiğini de öğreneceksiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.