Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CDPR Duyurdu: The Witcher Online Geliyor!

The Witcher Online geliyor desek şaşırır mısınız? Dün CD Projekt, sektördeki birçok uzmanı hayrete düşüren birçok yeni projeyi duyurmakla kalmadı, aynı zamanda gelecekteki oyunlarında çok oyunculu modlarına daha fazla vurgu yaptığını duyurdu. Değişikliklerin, markanın yeni The Witcher ve sonraki oyunları için de geçerli olması mümkün.

Bu konudaki duyuruya Twitter‘dan ulaşabilirsiniz. Ne yazık ki, mesaj herhangi bir ayrıntı göremiyoruz ancak mesajdan, Gwint: The Witcher Card Game’den Geralt ve Ciri’nin etkileyici görüntüsü, Mart ayında duyurulan yeni The Witcher’da çok oyunculu veya kooperatif modunun uygulanacağını varsayıyoruz.

CDPR, The Witcher Online Gibi Multiplayer Oyunlara Odaklanacak

The Witcher Online

The Witcher Online isminde (veya başka bir isimle) ve oyununun evreninden böyle bir seçeneğe sahip daha küçük oyunlar da göz ardı edilemez. Ayrıca 2018 çıkışlı Gwint: The Witcher Card Game isimli oynaması ücretsiz kart oyununun çıkışını da hatırlatmak isteriz. Cyberpunk 2077 için iptal edilen çok oyunculu modu da unutmak mümkün değil ancak onu bir türlü göremedik.

Bu arada bilmeyenler için, CD Projekt RED, The Witcher’ın bir sonraki oyununu duyurdu. Bu noktada oyunla ilgili hiçbir detay açıklanmadı. Sadece oyunun “yeni bir destan” başlatacağını biliyoruz. Çıkış tarihi ve hedef platformlar da mevcut değil. Bunun yanı sıra, geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077’nin devam oyunu ve The Witcher Online gibi birçok oyun duyurusu da yapıldı.

Bu duyuruların tümü şuan sadece bilgi aşamasında, yani oyunların geliştirme sürecinin başlayıp başlamadığını bile henüz bilmiyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.