The Witcher: Enhanced Edition GoG’da Bedava Oldu!

The Witcher: Enhanced Edition bedava olarak dağıtılmaya başlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2007 yılında bilgisayar platformu oyuncularına sunulan The Witcher: Enhanced Edition günümüzde adını unutturmuş olsa da ücretsiz yapısı ile oyuncuların yüzünü güldürüyor. Yapım GoG üzerinden ücretsiz olarak dağılıyor.

blank

Aurora Engine oyun motoru ile geliştirilen The Witcher: Enhanced Edition bilgisayar platformuna özgü olarak lansmana çıkmıştı. Aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkan ve o dönem oldukça beğenilen yapım, tam 12 yıl sonra yeniden gündemde kendine yer buldu. Cd Projekt’in başarılı oyunları arasında yer alan yapım yıllar sonra bilgisayar oyuncuları için ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

Steam’de 18.00 TL, GoG’da 9.99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olan oyun artık bedava oldu. Dileyen oyuncular GoG üzerinden The Witcher: Enhanced Edition’a ücretsiz olarak sahip olabilirler.

Oyuncular aşağıda yer alan talimatları sırası ile gerçekleştirerek oyunu kütüphanelerine ekleyebilirler.

Yapılması Gereken Adımlar

1.Adım: GoG hesabınıza giriş yapınız. Yoksa kolay bir şekilde yeni hesap oluşturunuz.

2.Adım: Oyuncular bu sayfanın sağ alt köşesinde yer alan GOG Galaxy uygulamasını bilgisayarlarına indirmeli ve kurmalılar.

3.Adım: Belirtilen uygulamanın kurulumundan sonra aynı sayfanın üst kısmında yer alan Gwent: The Witcher Card Game’i bilgisayarınıza indirmelisiniz.

4.Adım: Bu işlemlerin ardından GoG içerisinde yer alan The Witcher: Enhanced Edition’ın sayfasına giderek oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Belirtilen aşamaları gerçekleştirdikten sonra oyunun sayfasında fiyat etiketi 9.99 dolar olarak görünse de buna aldanmayın ve butona tıklayarak oyuna sahip olun.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol