Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher: Enhanced Edition, GOG Galaxy’de Ücretsiz Oldu

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077'nin lansmanından önce orijinal The Witcher 1'i ücretsiz veriyor.

GOG Galaxy istemcisini indirerek veya güncelleyerek The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut‘a ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. CD Projekt Red, RPG fantezi serisi The Witcher’ı başlatan ve son on yılı tanımlayan oyunlardan birini ortaya çıkaran orijinal destanı veriyor.

GOG Galaxy 2.0 Artık Epic Games Store İçin Resmi Destek Ve Entegrasyona Sahip 1

Yapmanız gereken tek şey, GOG Galaxy‘yi açmak veya henüz yapmadıysanız istemciyi kurmak. Son sekmesine gitmek ve The Witcher: Enhanced Edition kopyanızı talep etmenize izin veren bir başlık olup olmadığını kontrol etmektir. Zaten GOG Galaxy yüklediyseniz ve teklifi görmüyorsanız, muhtemelen istemcinizi güncellemeniz gerekir.

The Witcher ilk olarak 2007’de piyasaya sürüldü ve sayısız teknik soruna rağmen oldukça iyi eleştiriler aldı. Enhanced Edition, ertesi yıl piyasaya sürüldü ve tüm hatalı şeyleri düzeltti ve bir dizi yeni içerik ekledi. Son olarak, 2009 tarihli Director’s Cut, temelde Kuzey Amerika sürümünden herhangi bir sansür içermeyen Gelişmiş Sürüm’dür. CD Projekt Red’in verdiği Yönetmen Kurgusu, böylece oyunun en iyi versiyonunu aldığınızdan emin olabilirsiniz.

GOG Galaxy’i indirmek için bu resmi bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.