The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition Steam’de Rekor İndirime Girdi!

CD Projekt RED tarafından geliştirilen üçüncü şahıs macera oyunu The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition, Steam’de yüzde 80 indirime girdi!

Gelmiş geçmiş en iyi aksiyon rol yapma oyunlarından biri olarak kabul edilen The Witcher 3 Wild Hunt, ilk olarak Ağustos 2016’da piyasaya çıkmıştı. Bu Cyberpunk 2077 ile prestij kaybı yaşayan CD Projekt RED’in eşik atlamasını sağlayan oyun, tercihlerinize göre şekillenen öyküsü ve nefes kesici görsel evreni ile benzersiz bir RPG deneyimi yaşatıyor.

Temel sürüme göre çok daha kapsamlı olan The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition, Steam üzerinde kaçırılmayacak bir indirime girdi. Steam promosyonu dahilinde yüzde 80 oranında tasarruf sunan oyun, 14,99 TL’ye kadar düştü.

The Witcher 3 Wild Hunt GOTY Edition, Kaçırılmayacak Bir Fiyata Düştü

the witcher 3 wild hunt steam

Normalde 74,99 TL’den satılan The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition, sınırlı süre için indirimli fiyattan listelenecek. Paket içeriğinde temel oyuna ek olarak Blood and Wine ve Hearts of Stone DLC’leri bulunuyor.

Tercihlerinize göre değişen, hikaye tabanlı bir açık dünya rol yapma oyunu olan The Witcher 3 Wild Hunt Steam kütüphanenize olması gereken yapımların başında geliyor. 50 saatlik muazzam bir öyküye sahip olan oyunda; ticaret şehirleri, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilmeyi bekleyen unutulmuş büyük mağaralarla dolu geniş bir evrende kehanetin çocuğunu bulma görevi verilmiş profesyonel bir canavar avcısını oynuyorsunuz.

Steam İndirimi 6 Eylül’e Kadar Geçerli Olacak

The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition

The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition, silahlar, zırhlar, yan görevler, oyun modları ve yeni GWENT kartları dahil olmak üzere şimdiye kadar piyasaya sürülen tüm ek içeriğe erişim sağlıyor. Ayrıca tüm teknik ve görsel güncellemelerin yanı sıra Witcher oyuncularından gelen geri bildirimler temelinde tamamen yeniden tasarlanmış yeni bir kullanıcı arayüzü de içeriyor.

Oyunu, 6 Eylül‘e kadar sürecek Steam indirimi kapsamında 14,99 TL’ye satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol