The Witcher 3: Wild Hunt Nintendo Switch Platformuna Geliyor!

E3 2019'da The Witcher 3: Wild Hunt'ın Switch'e geleceği duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2015 yılında konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan The Witcher 3: Wild Hunt günümüzde tek oyunculu olarak oynanmaya devam ederken oyunun yayıncısı ve geliştiricisi olan CD Projekt Red, E3 2019’da yaptığı duyuruda The Witcher 3: Wild Hunt’ın Switch platformuna geleceğini belirtti.

Türkçe dahil olmak üzere bünyesinde 16 farklı dil seçeneğine sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt şu sıralar Steam’de indirimli olarak PC oyuncularına sunuluyor. 17 Haziran’a kadar yüzde 70 indirimle 59.99 TL yerine 17.99 TL fiyat etiketine sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt yakında Nintendo Switch platformunda da oynanabilir olacak.

Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Witcher 3 bu yıl içerisinde Nintendo Switch platformu oyuncularına sunulacakmış. ABD’nin Los Angeles kentinde düzenlenen E3 2019 kapsamında sunum yapan CD Projekt Red yaptığı sunumda başarılı oyununun 2019 yılı içerisinde Switch platformunda oynanabileceğini belirtmiş. Yapılan habere göre oyunun günümüze kadar aldığı tüm güncelleme ve genişleme paketleri tek bir oyun halinde Switch oyuncularına sunulacakmış.

Şuanda oyunun net bir çıkış tarihi yok.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol