The Witcher 3. Sezon Senaryosu Hakkında Açıklamalar Geldi

Geçtiğimiz günlerde 2. sezonu yayınlanan Netflix dizisi The Witcher'ın üçüncü sezonu, Time of Contempt adlı romandan uyarlanacak.

The Witcher’ın 2. sezonunun bugün yayınlanmasından önce TechRadar adlı web site ile röportaj yapan senarist Lauren Schmidt Hissrich’e göre Netflix’in The Witcher üçüncü sezonunun senaryoları neredeyse bitmek üzere.

Hissrich, “Komut dosyası oluşturma aşamasını neredeyse bitirdik ve bu harika. Sezonun nasıl şekilleneceği konusunda gerçekten çok heyecanlıyım çünkü destandaki en sevdiğim kitap olan The Time of Contempt’e dayanıyor.Time of Contempt, ikinci Witcher romanıdır ve öncesinde Blood of Elves ve gösterinin ilk iki sezonunun kaynak materyali olan iki kısa öykü koleksiyonu ile gelecek.

The Witcher 3. Sezon Time of Contempt Kitabından Uyarlanacak

The Witcher

TechRadar’a verdiği röportajda Hissrich, “1. ve 2. sezonların, gerçekleşmek üzere olan her şey için oyun alanını hazırladığını hissediyorum. Ancak yaratıcı süreç şimdi gerçekten yeni başlıyor. Senaryolar elimizde ve şimdi yönetmenleri, oyuncuları tekrar devreye sokacağız ve gerçekten daha derine inmeye ve geri yansıtmaya ve mükemmel sezon olduğundan emin olmaya başlayacağız.”

Üçüncü sezonun çekimleri 2022’nin başlarında başlarsa ve hemen ertelenmezse, Netflix’te ikinci sezondan daha hızlı yayınlanabilir. Ancak senarist süreç yeni başlıyor dedi ve Covid hala bir faktörken, 3. sezonu Aralık 2023’e de sarkabilir. Bu şimdilik sadece spekülasyon ancak diğer dizi The Witcher: Blood Origin’in 2022’de vizyona girmesi planlanıyor, Netflix’in ana dizinin 2023’e kadar bekletilmesi de uygun görülebilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol