Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher 3. Sezon Çekimleri Başladı

Netflix, sevilen dizisi The Witcher'ın üçüncü sezon çekimlerinin başladığını duyurdu.

Netflix’in en çok sevilen dizilerinden The Witcher 3. sezonu ile geri dönmeye hazırlanıyor. Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı kitap serisine dayanan fantezi serisi, Aralık 2019’da yayınlanmaya başlamıştı. İlk iki sezonu ile çok beğenilen The Witcher, hem oyunlara hem de romanlara aşina olanların beğenisini topladı.

The Witcher üçüncü sezon çekimlerinin başladığını setten Henry Cavill (Rivyalı Geralt), Anya Chalotra (Vengerberg’lü Yennefer) ve Freya Allan’ın (Prenses Cirilla) yer aldığı bir fotoğrafla duyuruldu. Dizisinin yürütücü yapımcılığını Lauren Schmidt Hissrich üstleniyor.

The Witcher 3. Sezondan İlk Fotoğraf

the witcher 3. sezon

Geralt, yeni bir araya gelmiş ailesinin bütünlüğünü tehlikeye sokabilecek her türlü tehdide karşı Ciri’yi korumak için elinden geleni yaparken; Kıta’nın hükümdarları, büyücüleri ve canavarları Ciri’yi yakalamak için birbirleriyle yarışır.

Ciri’nin büyü eğitimini devralan Yennefer ise onun bilinmeyen güçlerini keşfetme umuduyla onlara Aretuza’nın korunaklı kalesine doğru eşlik eder. Politik yozlaşma, kara büyü ve hainlikle dolu bir savaş alanına düşen Geralt, Yennefer ve Ciri, birbirlerini sonsuza dek kaybetmemek için savaşa karşılık vermek ve her şeyi riske atmak zorundadırlar.

The Witcher 3. sezon yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.