The Stanley Parable Ultra Deluxe Çıkış Tarihi Sonunda Kesinleşti

The Stanley Parable: Ultra Deluxe oyununun piyasaya sürülme tarihi adeta yılan hikayesine dönmüştü. Fakat bugün yetkililer son noktayı koydu ve oyunun çıkış tarihi kesinleşti.

2018’deki Oyun Ödülleri sırasında, tamamen ciddi bir ofis hayatı draması olan The Stanley Parable’ın genişletilmiş bir versiyonu The Stanley Parable Ultra Deluxe 2019 yılında piyasaya çıkacak şekilde açıklandı. O yıl sona ererken, gelecek oyun 2020’ye ertelendi. 2020’de de pandemi sebebebiyle 2021’e ertelendiğine dair haberler çıktı. Ve artık oyunun çıkış tarihi nihayet açıklandı.

Böylece yeni fragmana göre: “Bir video oyunu geliştiricisi olmak ne anlama geliyor? Kitlenize cesurca ve yüzsüzce yalan söylemek, onlara gerçekliğin çılgınca dışında olan çıkış tarihleri ​​vaat etmek anlamına geliyor.” Ardından videoda, oyunun çıkış tarihi 2022 başı olarak yeni bir çıkış tarihini kesinleştirir. Ancak, bu sefer gerçekten içerik tamamlandı hatta Steam sayfası bile var.

The Stanley Parable Ultra Deluxe Gelecek Yıl Çıkıyor

The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Yazar/tasarımcı Davey Wreden Twitter’da “Bu oyunun geliştirilmesinin neden bu kadar uzun sürdüğünü merak ediyorsanız, yeni oyun Ultra Deluxe içeriğinin senaryosu aslında orijinal oyunun senaryosundan daha uzun”. Orijinal oyunun hikayesi olduğu gibi kalacak olsa da, etrafına ek seçenekler, sırlar, sonlar vb. eklendi. Orijinal Stanley Parable’dan biraz farklı. Oyunun emektarlarının bile şaşırmasını istedik. Bu yola çıktığımıza sevindim.” dedi.

The Stanley Parable Ultra Deluxe ayrıca erişilebilirlik özelliklerine ve yükseltilmiş görsellere sahip olacak. Ve 2022’nin başlarında çıkması bu kez nihayet kesin bir şekilde açıklandı. Oyunun paylaşılan fragmanını merak ediyor ve izlemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol