The Sinking City Epic Store’da Ön Siparişlere Açıldı!

The Sinking City muhtemelen Epic Store'a özel olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2019 yılı içerisinde çıkış yapması beklenen The Sinking City geçtiğimiz günlerde 2020 yılına ertelenmişti. Bilgisayar ve konsol platformu için duyurulan yapım, Steam’de satışlara açılmazken Epic Store’da ön siparişler almaya başladı.

blank

Aksiyon ve macera oyunu olarak 2020’de karşımıza çıkacak olan The Sinking City’de 1920’li yıllara gideceğiniz. Birleşik Devletler’in doğu yakasında yer alan ve batık şehir olarak bilinen Oakmont’da meydana gelen olayları çözeceğiz. Şehri ele geçiren doğa üstü güçleri araştıracağımız oyunda dedektif olarak bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. H.P. Lovecraft’tan esinlenilen kasvetli atmosfere sahip olacak olan yapım uçsuz bucaksız bir açık dünyaya sahip olacak.

Haftalardır Steam’de segilenen yapım, bu sabah Epic Store’da ön siparişlere açıldı. Bilgisayar platformu için 209.00 TL olarak Epic Store’da ön siparişlere açılan yapım iki farklı paket halinde satılıyor.

Hızını kesmeden Steam’in elinden birer birer oyunlar almaya devam eden Epic Store bugün The Cycle, Lost Ember ve The Outer Worlds’ü de bünyesine kattığını duyurmuştu.

2020 yılında çıkış yapması beklenen The Sinking City bilgisayar platformu için Epic Store üzerinden satın alınabilir durumda yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol