The Sims Mobile Önincelemesi

Electronic Art'ın baş yapıtı olan oyun grafik ve oynanış tarzından oldukça yüksek puan alacak gibi duruyor.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere The Sims Mobile’ı tanıtacağım. The Sims 4’ten alınmış ve Sims 4’ten farkı olmayan mobil uygulaması çıktı. Henüz Google Play’de yer almayan uygulama internet piyasasına APK olarak düştü.

Electronic Art’ın baş yapıtı olan oyun, grafik ve oynanış tarzından oldukça yüksek puan alacak gibi duruyor.Oyunun ana konusu hayat ideolojilerini tamamlamak olan The Sims Mobile bize MMORPG tarzı bir oynanış sunuyor. Oyunda görevlerle deneyim alarak ilerliyoruz. Normal hayattan farkı olmayan The Sims Mobile’da, oyunda ilerledikçe puan kazanıyor ve etkinlikleri tamamlıyoruz.

Oyun ilerledikçe iş, kariyeri, evlilik, çocuk doğurma gibi faaliyetlerin bulunduğunu görüyoruz. The Sims Mobile oldukça kapsamlı bir yapıya sahip. Oyunda yirmi dört saat diliminde bir yaş atlayan Sims’imiz uyku sürelerinde gerçek zaman diliminden ilerlemekte.

Mesela kariyer görevi yapmak oyunda etkinlik olarak geçiyor ve zaman dolmadan etkinliği başarılı bir şekilde tamamlamak gerekiyor. Oyunun görev mekaniği üç ana görevden oluşuyor. Kariyer etkinliği, sosyal etkinlik ve hayat ideolojisi ile görev mekaniği bize sunulmuş olarak gözüküyor. Oyunda Türkçe dil desteği ve oyun içi satın almalar mevcuttur.

Lütfen dikkat oyunun buradaki  Sims oyunu ile bağlantısı yoktur.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>