Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore Fragmanı Yayınlandı

Harry Potter hayranlarının merakla beklediği Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filmi olan 'The Secrets of Dumbledore' için Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Geçen haftaki kısa tanıtımdan sonra Warner Bros. Pictures, Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore fragmanını yayınladı. Filmin ilk fragmanı ile Harry Potter dünyasındaki yeni sırlar ortaya çıktı. Filmde ayrıca, ilk kez Johnny Depp tarafından canlandırılan kötü karakter olan yeni Gellert Grindelwald’ı Mads Mikkelsen oynayacak.

Fragmanda Newt Scamander (Eddie Redmayne) ve ekibi, Dumbledore (Jude Law) ile bir araya geldi ve Harry Potter serisinin merkezindeki büyücülük okulu Hogwarts’a götürüldü. Filmden ve Mads Mikkelsen‘in Gellert Grindelwald’ı da dahil olmak üzere tam kadrosundan neler bekleyebileceğimize dair bize birçok bilgi sunan fragmanı haberimizin alt kısmından izleyebilirsiniz.

The Secrets of Dumbledore Vizyon Tarihi

The Secrets of Dumbledore

J.K. Rowling, bu yeni film için kolları sıvadı ve tamamen en baştan; Tüm Harry Potter filmlerinde senarist olarak çalışan Steve Kloves ile hazırladı. İlk iki filmin senaryosunda tek başına çalışan serinin yazarı kötü eleştiriler almıştı. Bakalım bu kez Kloves ile çalışan Rowling’in bu filmi nasıl olacak?

Ayrıca bu film nereden çıktı diye kafası karışanlar olursa açıklayalım. Filmin ilk ismi ‘Fantastic Beasts and Where to Find Them 3’ olarak açıklanmıştı. Daha sonra eylül ayında alınan bir karar ile filmin yeni ismi, Türkçesi Dumbledore’un Sırları olan ‘The Secrets of Dumbledore’ olarak değiştirildi.

Ayrıca film, bir kez daha David Yates tarafından yönetilecek. Filmin yapımcıları ise Heyman, Kloves, Rowling, Lionel Wigram ve Tim Lewis olacak. Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore15 Nisan 2022’de vizyona girecek.

The Secrets of Dumbledore Türkçe Fragman:

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol