The Outsiders Bugün Çıktı

The Outsiders bu sefer oyuncuları farklı bir perspektife sokuyor.

Daisu Games tarafından hazırlanan bağımsız oyun The Outsiders bugün çıkış yaptı. The Outsiders sizi bu sefer biraz sıradışı bir role sokuyor: gezegeninizi istila eden insanlara karşı burayı savunan bir uzaylısınız!

The Outsiders’da oyunun ekranında sizden daha büyük bir güç yer almazken, en güçlü canavar bu sefer siz olacaksınız ve karşınızda sadece küçük, umutsuz insanlar yeralacak. The Outsiders bilim kurgu türünde bir hayatta kalma – nişan alma oyunu olarak karşımıza çıkarken, tekrar oynanabilirlik de sunuyor ve bu şekilde oyunu istediğiniz kadar devam ettirebiliyorsunuz.

The Outsiders üst düzey bir yapım olma vaadinde bulunmuyor. Bunun yerine kısa ve eğlenceli vakitler sunuyor. Hatta öyle ki yapımcı firma dahi oyunu sevdiğiniz MOBA ya da Battle Royale türü yapımlara ara vermişken deneyebileceğinizi söylüyor.

The Outsiders’ın başlıca özellikleri şu şekilde;

– Büyük bir boss rolüne büründüğünüz aksiyon dolu oynanış

– Bu sefer avlanan değil avlayan olma imkanı

– Defalarca yeniden oynama şansı

– 3 farklı rastgele arena bölümü

– Farklı stratejiler üretebileceğiniz 3 güçlü silah

– Paulo Germano tarafından bestelenen heavy metal müzikler

– Diğer oyuncularla kendinizi kıyaslayabileceğiniz sıralama tablosu

Bugün çıkış yapan The Outsiders 25 Haziran tarihine kadar Steam’de yüzde 15 indirimle 5.27 TL’ye satılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>