Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Outlast Trials Gamescom’da Yer Alacak!

Gamescom 2022, önümüzdeki hafta başlayacak ve diğer birçok oyunun yanı sıra, The Outlast Trials'ı da görme şansımız olacak.

Red Barrels’ın korkunç derecede rahatsız edici Outlast serisinin son oyunu The Outlast Trials olacak. Oyun, 2017 yılında duyuruldu ancak o zamandan beri pek bir gelişme göremedik. İlk oyun, oyuncunun aklını alan en iyi korku oyunlarından biri olarak kabul edildiğinden, geliştiricinin işleri ne noktaya taşıyacağı merak konusu oldu.

Twitter‘da yakın zamanda yapılan bir gönderiye göre, hayranlar Gamescom 2022 sırasında The Outlast Trials’a “yepyeni bir bakış” atabilecek. Önümüzdeki Salı yayınlanacak olan Açılış Gecesi Canlı etkinliği sırasında oyun gösterilecek. Bu aşamada tam olarak neyin gösterileceği belli değil ancak en azından bir fragman görmeyi bekliyoruz.

The Outlast Trials Gamescom 2022’de Olacak

The Outlast Trials

Xbox, 23 Ağustos ile 28 Ağustos arasında gerçekleşecek olan Gamescom 2022 planlarını doğruladı ancak asıl etkinlik 25 Ağustos Perşembe günü başlayacak. Diğer şeylerin yanı sıra, bizzat orada olacak katılımcılar, A Plague Tale: Requiem, Sea of ​​Thieves ve Ages of Empires 4 dahil olmak üzere bir dizi oyunu oynayabilecek.

Ayrıca sanal buluşma da olacak. Mojang ve Obsidian Entertainment gibi geliştiricilerle canlı röportajlar yapılacak. Red Barrels ve son zamanlarda neler olduğuna gelince, şirket geçen ay tam bir belgeselle birlikte yeni bir Outlast Trials tanıtımı yayınladı.

Bu üçüncü oyun, orijinal oyunu korku hayranları için bu kadar unutulmaz kılan Outlast görünümüne ve stiline sahip gibi görünse de, stüdyo biraz farklı bir yöne kayacak. Yani The Outlast Trials, Soğuk Savaş sırasında geçen Murkoff’taki deneylerde arkadaşların hayatta kalmak için birbirlerine yardım edecekleri çok oyunculu bir özelliğe sahip olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.