The Outer Worlds’de Mikro Ödemeler Olmayacak

The Outer Worlds'de oyun deneyimini zedeleyen mikro ödemeler yer almayacak.

Obsidian Entertainment yeni oyunu The Outer Worlds’ü VGA 2018 etkinliğinde duyurdu. Oldukça ilgi çekici duran oyun muhtemelen bütün Fallout: New Vegas hayranlarını da heyecanlandırmaya yetti. Mutluluğu artırmak isteyen Obsidian ise The Outer Worlds’de herhangi bir şekilde mikro ödemelerin yer almayacağını duyurdu.

Gamestar ile bir röportaj yapan Fallout yaratıcısı ve The Outer Worlds yapımcısı Timothy Cain, oyuna mikro ödeme ekleme planlarının olmadığını ifade etti. Cain, oyunu kullanıcıların bir kere satın aldıktan sonra sınırsız şekilde faydalanıp eğlenebileceğini dile getirdi.

Obsidian aynı zamanda Steam sayfası aracılığıyla The Outer Worlds’ün hem ilk ekran görüntülerini yayınladı, hem de ilk detayları paylaştı. Buna göre oyun hikaye odaklı bir RPG olacak ve Obsidian geleneğine sadık kalınacak.

Buna göre The Outer Worlds size bağlı gelişen bir oyun olacak. Seçimleriniz sadece hikayenin gidişatını etkilemeyecek, aynı zamanda karakterinizin buildini, yanınızdaki dostlarınızın hikayelerini ve oyun sonu senaryolarını da etkileyecek. Bu yönüyle söyleyebiliriz ki The Outer Worlds’de Fallout: New Vegas’ı hatırlatan pek çok benzerlik yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol