The Outer Worlds 2020’nin İlk Çeyreğinde Switch’e Gelecek!

The Outer Worlds 2020'nin ilk çeyreğinde Switch'e gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

25 Ekim 2019’da lansmana çıkan ve incelemelerde beklentileri karşılamayı başaran The Outer Worlds Switch platformu ile anılmaya devam ediyor. Daha önce Switch için de duyurulan yapım seneye lansmana çıkacak.

blank

Henüz Switch üzerinde görünmeyen The Outer Worlds günümüzde konsol ve bilgisayar platformunda geniş bir kitle tarafından oynanmaya devam ediyor. Yayınlanan inceleme puanları ile oyuncuların beklentisini karşılamayı başaran yapım aynı zamanda eleştirmeleri de tatmin etti. Konsol ve bilgisayar platformuna çıktıktan sonra Switch platformu için de duyurulan yapımın net bir tarih lansmanı yoktu.

Bugün VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun yayıncısı olan Private Division’ın ana şirketi olan Take-Two Interactive son mali rapor duyurusunda The Outer Worlds’un Nintendo Switch platformu oyuncularına 2020’nin ilk çeyreğinde sunulacağını ifade etmiş.

Yine oyunun net bir çıkış tarihi bilinmezken oyunun 1 Ocak – 31 Mart tarihleri arasında lansmana çıkacağını öğrenmiş olduk.

Tek oyunculu bir birinci şahıs RPG oyunu olarak lansmana çıkan yapım Switch platformunda da aynı içeriklere ev sahipliği yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol