The Messenger’a Ücretsiz DLC Geliyor

The Messenger'ın yeni DLC'si belli oldu.

Geliştirici firma Sabotage, Ninja Gaiden esintileri taşıyan retro platform oyunu The Messenger’a önümüzdeki yıl ücretsiz bir DLC çıkacağını açıkladı. Bu eklenti paketi The Messenger’ın hem Nintendo Switch, hem de PC sürümlerine gelecek.

Picnic Panic olarak duyurulan ücretsiz The Messenger DLC’sinde tatil teması işlenecek ve okyanuslar, kumsallar ve sörf yer alacak. Üç yeni alanda ayrı bir hikaye örgüsü sunmayı planlayan Picnic Panic DLC’sinde aynı zamanda b oss savaşları da olacak ve bunları yayınlanan yeni fragmanda da görmek mümkün.

Görünüşe göre Ninja Gaiden temalı 8-bit aksiyon platform oyunu The Messenger, kendini geliştirmenin yeni yollarını daima buluyor ve Picnic Panic ek paketi de epey hoş gözüküyor. Ayrıca oyuna yeni müziklerin de eklendiğini görüyoruz.

Açıkçası The Messenger benim 2018 yılındaki favori oyunlarımdan biriydi ve rahatlıkla önerebilirim. Unity grafik motoruyla geliştirilen oyun Steam’de şu an 32,00 TL fiyat etiketiyle satılıyor ve kullanıcılardan yüzde 95 oranında olumlu puan almış durumda. The Messenger – Picnic Panic DLS’sinin ise ne zaman çıkacağı tam bilinmiyor fakat Sabotage 2019 yılını gösteriyor.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol