The Messenger 14 Kasım’da Epic Store Üzerinde Ücretsiz Olacak!

The Messenger önümüzdeki hafta Epic Store'da ücretsiz olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

7 Kasım yani dün itibari ile Nuclear Throne ve Ruiner adlı oyunları bilgisayar platformu oyuncularına ücretsiz olarak dağıtmaya başlayan Epic Store, 14 Kasım itibari ile de The Messenger isimli oyunu ücretsiz bir şekilde oyunculara sunacak.

blank

7 Kasım – 14 Kasım tarihleri arasında bilgisayar platformu oyuncuları için ücretsiz olan Ruiner ve Nuclear Throne şu sıralar keyifle oynanıyor. Her hafta birbirinden güzel oyunlar dağıtan Epic Store önümüzdeki hafta da yeni bir oyunu ücretsiz olarak dağıtacak.

Epic Store’un resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda 14 Kasım – 21 Kasım tarihleri arasında The Messenger adlı oyunun ücretsiz olacağı oyuncular ile paylaşıldı. Ağustos 2018’de PC ve Nintendo Switch platformu oyuncularına sunulan yapım, Mart 2019’da PlayStation 4, Haziran 2019’da ise Xbox One platformuna çıkış yapmıştı.

Sebotage tarafından geliştirilen The Messenger ünlü yayıncı Devolver Digital tarafından tüm platformlarda oyunculara sunulurken yapım Steam üzerinde 32.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Bilgisayar platformu oyuncuları tarafından Steam’de ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilen yapım tek oyunculu bir yapıya sahip.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)
  • İşlemci: Intel core i5-4210 1.7ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4400
  • Depolama: 1200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Onboard soundcard or better

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol