The Forest 6 Kasım’da PS4’e Geliyor!

The Forest PlayStatin 4'te de oynanabilecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

İlk kez 2014 yılında Steam’de bilgisayar oyuncularının karşısına erken erişim oyunu olarak çıkan The Forest, 30 Nisan 2018’de tam sürüme geçiş yaptı.

Endnight Games tarafından geliştirilen ve şuan için sadece bilgisayar platformunda oynanan The Forest, 6 Kasım’da PlayStation 4 içiin raflardaki yerini almış olacak. Açık dünyada hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz oyunda birinci şahıs kamera açıları yer alıyor. Oyun içerisinde çeşitli yaratıklarla mücadele edecek ve onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız.

Gece gündüz döngüsünün de yer aldığı yapım da kaliteli grafikler yer alıyor. Steam’de 32.00 TL olarak yer alan yapım konsol platformuna da aynı içerik ve aynı özellikle ile çıkış yapacak. PlayStation 4 oyuncuları tarafından merakla beklenen The Forest’ta kendimize barınak inşa edecek, gıda ihtiyacımızı desteklemek için avlanacak, kendimizi korumak için de silahlar üreteceğiz. Oyunun bilgisayar verisiyonunda olduğu gibi konsol versiyonunda da Türkçe dil seçeneği yer alacak.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen The Forest bizlere gerçekçi bir atmosferde mücadele etme fırsatı verecek. Oyun 6 Kasım’da PlayStation 4 platformu için raflardaki yerini alacak.

1 Yorum

  1. Bu oyun ps4 icin hansi ulkelerde var Azerbaycanda varmi

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol