The Falconeer 2020’de Yayınlanacak!

The Falconeer önümüzdeki günlerde Xbox One'da oynanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Hikâye tabanlı olarak lansmana çıkacak olan The Falconeer’dan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. PC ve Xbox One platformu için lansmana çıkacak olan oyun önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan X019’da oynanabilir olacak.

Tomas Sala tarafından geliştirilen The Falconeer hikâye bazlı olarak 2020 yılında oynanabilir olacak. Xbox One ve PC platformu için geliştirilmeye devam edilen yapım eşsiz grafik açıları ile oyunculara fantastik bir deneyim sunacak. RYO oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım, önümüzdeki günlerde Londra’da oynanabilir olacakmış.

VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre 14 – 16 Kasım tarihleri arasında Londra’da düzenlenecek olan X019’da The Falconeer’ın Xbox One sürümü oynanabilir olacakmış. Her iki platformda da aynı içeriklere sahip olacak olan oyun Deliver Us The Moon, Grip, Super Dungeon Bros gibi oyunların yayıncısı olan Wired Productions tarafından her iki platformda oyunculara sunulacak.

Yapımda gizemli sırları keşfedecek, hava da çeşitli savaşlara katılacak, hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. Birbirinden farklı canlılar ile karşılaşacağımız oyunda adeta bir kartal gibi saldırılar gerçekleştirecek zengin bir dünyayı da keşfedeceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol