Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

The Everlasting Regret Başlangıç Rehberi

The Everlasting Regret isimli oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz.

The Everlasting Regret isimli oyunumuz hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabilen bir oyun. Peki bu oyun tam olarak nasıl bir oyun? Bu oyunumuz bir puzzle oyunu. Tabi ki bu bulmaca oyununun bir de macera kısmı var. Eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve bir de üstüne macera arayan biriyseniz bu oyuna bayılacağınıza emin olabilirsiniz. Oyun eski Japonya’da geçmektedir. Burada bir kadın ile bir imparatorun hayatını anlatmaktadır. Burada seçimler yaparak kendinize bir yol seçiyorsunuz. 3 adet ana seçim hakkınız bulunuyor. Bond, Erase ve Vivfiy. Hikaye de daha sonra neler olacağını anlamak için bunları kullanmanız gerekecek.

The Everlasting Regret Başlangıç Rehberi isimli bu yazımızda ise sizlere oyun içinde işinize yarayacak bir çok bilgi ve taktik vereceğiz. Bu sayede oyuna herhangi bir kafa karışıklığı yaşamayacaksınız. Hazırsanız daha fazla uzatmadan konumuza geçelim ve ne gibi bilgiler varmış hep birlikte görelim.

The Everlasting Regret baslangic rehberi 2

The Everlasting Regret Başlangıç Rehberi

Oyunda kullanabileceğiniz 3 seçenek var demiştik. Bunları deneyebilirsiniz. Örneğin bir olay karşısında seçim yaparken bu 3 seçeneği de deneyebilir ve bir şeyler çıkarmaya çalışabilirsiniz. Ama şunu da bilin, bir sahne için sadece bir doğru vardır. Oyunun size sunduğu çevresel unsurlara basabilir ve bazı ipuçları elde edebilirsiniz. Bunu her zaman kullanın. Böylece doğru seçime ulaşmanız daha kolaylaşacaktır. Oyunda acele etmeniz için hiç bir sebep yok. Bu yüzden bir yandan da keyif almaya çalışın.

Referanslar

Oyunun en güzel yanlarından biri de gerçek dünyadan referanslara dayanması. Bazı bölümleri geçtikten sonra referanslar kitabı diye bir şeyin kilidini açacaksınız. Bunlar da size bir sonra ki bölü için ipucu verecek. Bunları iyi anlamak önemli. Bu yüzden biraz İngilizce bilmekte fayda olacaktır. Ya da direkt olarak çeviri kullanarak anlam çıkarmaya çalışabilirsiniz.

Müzik

Oyunda hoş bir müzik size sürekli eşlik edecek. Tabi ki bunlar değişecek hep aynı müzik çalmayacak. Bu müzik içinde de bazen ipuçları bulabileceksiniz. Yani kulaklık takarak dinlemeniz sizin için iyi olacaktır. Bu sayede bazı noktaları yakalayabilir ve ayrıca oyundan daha fazla zevk alabilirsiniz. Diyeceklerimiz bu kadar. Gerisi sizde.

The Everlasting Regret 长恨歌 - Official game trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.