Hogwarts Legacy ve The Elder Scrolls VI Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Yeni bir Nvidia GeForce Now sızıntısı, görünüşe göre The Elder Scrolls VI, Hogwarts Legacy, Mortal Kombat 12 ve daha birçok oyunun çıkış tarihini ortaya çıkardı.

The Elder Scrolls VI çıkış tarihini öğrenmiş olabiliriz. Bildirildiğine göre devasa bir Nvidia GeForce Now sızıntısı, The Elder Scrolls VI, Hogwarts Legacy, Kingdom Hearts 4 ve daha fazlası dahil olmak üzere yaklaşan oyunların çıkış tarihlerini ortaya çıkardı.

Nvidia, güçlü oyun donanımı ve bulut oyun hizmeti GeForce Now oluşturmasıyla tanınan bir teknoloji şirketi. Oyun abonelik hizmeti, eylül ayında bir dizi yaklaşan oyunu sızdırdı ve görünüşe göre başka bir büyük sızıntı ortaya çıktı.

The Elder Scrolls VI Çıkış Tarihi

Önceki Nvidia GeForce Now sızıntısı, görünüşe göre gelecekte hizmete girecek çok sayıda duyurulmamış oyunun bir veri tabanını içeriyordu. Bu oyunların birçoğu, daha önce piyasaya sürülen PlayStation’a özel oyunları da içeriyordu ve bu oyunların yakında PC’ye çıkacağını söylüyordu.

Bununla birlikte, Kingdom Hearts 4 ve Injustice 3 gibi listelenen oyunların birçoğu tamamen habersiz ve beklenmedik oyunlardı. O zamandan beri, Grand Theft Auto: The Trilogy ve God of War‘ın sonraki duyurusu sayesinde, eylül sızıntısının en azından kısmen doğru olduğu kanıtlandı.

The Elder Scrolls VI Çıkış Tarihi

Şimdi, Twitter kullanıcısı Okami13_ tarafından arşivlenen yepyeni bir Nvidia GeForce Now veritabanı sızıntısı, sözde birçok oyunun çıkış tarihlerini ortaya koydu.

Listeye göre The Elder Scrolls VI çıkış tarihi 2 Ocak 2024 olarak açıklandı. Ayrıca listeye göre Hogwarts Legacy 8 Mart 2022’de, Crysis 4; 25 Ekim 2024’de, Mortal Kombat 12; 3 Nisan 2024’de ve Gears of War 6’da 10 Kasım 2022’de çıkış yapacak.

The Elder Scrolls VI çıkış tarihi ve henüz duyurulmamış oyunların yanı sıra, Nvidia GeForce Now veritabanı sızıntısı, gelecekte PC’ye gelecek birkaç PlayStation oyununu da doğruladı. Sızıntı, Sucker Punch Productions’ın açık dünya samuray macerası Ghost of Tsushima’nın 8 Şubat 2022’de PC’ye geleceğini iddia etti. Şu anda yayınlanmamış olan Horizon Forbidden West’in 30 Eylül 2022’de PC için çıkacağını öğrendik. Listee göre Returnal, 4 Nisan 2022’de PC platformuna gelecek.

Nvidia GeForce veritabanı sızıntısının içeriği hiçbir şekilde doğrulanmasa da, sızıntının sunduğu bilgiler hala inanılmaz derecede heyecan verici. Eylül ayındaki GeForce Now sızıntısının en azından kısmen doğru olduğu kanıtlandı, bu nedenle bu yeni listede yer alan çıkış tarihleri ​​ve oyunların bir dereceye kadar gerçek olma ihtimali yüksek.

Sizce The Elder Scrolls VI çıkış tarihi ve diğer oyunların çıkış tarihleri gerçek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol