The Elder Scrolls Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.7

Kullanıcı


The Elder Scrolls Online’da Dövüş Sistemi Güncellemeleri Durduruluyor

ESO'nun eleştirilen dövüş sistemine bir süre dokunulmayacak.

Sandbox MMORPG oyunu The Elder Scrolls Online 2014 yılında çıkış yapmıştı. O tarihten bu yana oyunun dövüş sistemi düzenli olarak değiştirildi, düzenlemeler yapıldı ve hatta kimi zaman belli mekanikler sıfırdan tasarlandı. Yayınlanan son geliştirici blogunda ise The Elder Scrolls Online’ın oynanış tasarımcısı Rob Garrett önemli açıklamalarda bulundu ve geleceğe dair planlardan bahsetti.

Rob Garrett, güncelleme üstüne güncelleme yayınlayarak dövüş sistemine çok fazla ağırlık verdiklerini ve büyük resmi görmekten mahrum kaldıklarını kabul etti. Sıradaki güncellemelere çok fazla odaklandıklarını ve bu yüzden daha ileriyi düşünemediklerini ifade eden Garrett, forumlarda sık sık denge değişiklikleri üzerine istekler gördüklerini söyledi.

Oyuncu isteklerine daha iyi yanıtlar verebileceklerini kabul eden Garrett, hem kendileri için, hem de ESO topluluğu için daha iyi bir çalışma çıkarabileceklerini dile getirdi.

Bu sebepten ötürü The Elder Scrolls Online geliştirici ekibi dövüş sistemi üzerindeki güncellemeleri geçici olarak durduracak ve bunun yerine uzun vadeli planlarına odaklanacaklar. Bakalım The Elder Scrolls Online’ın uzun süredir tartışılan dövüş sistemi gelecekte nasıl bir vaziyet alacak?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol