Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Elder Scrolls Online Bu Hafta Ücretsiz

The Elder Scrolls Online yarından itibaren bir hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek.

The Elder Scrolls Online‘ı denemek isteyenler ama bugüne dek satın alma fırsatı yakalayamamış olanlar için iyi bir haberimiz var. Çok kısa bir süre önce Bethesda‘dan gelen duyuruya göre, yarından başlayarak takip eden bir hafta boyunca The Elder Scrolls Online’ı oynamak ücretsiz olacak.

elder scrolls online ücretsiz

Ücretsiz oynama etkinliği yarın başlayacak ve 18 Nisan 2017’de bitecek. Playstation 4, Xbox One, Windows ve MacOS PC platformlarına sahip olan oyuncular, ücretsiz oynama fırsatını değerlendirebilecekler. Üstelik hiçbir içerik için herhangi bir para ödemeniz gerekmeyecek.

Sadece yeni bir oyun hesabı açmanız gerekiyor. DLC’ler haricinde ana oyunun tamamına bu hesap ile erişebileceksiniz. Ayrıca oyun içinde harcayabileceğiniz 500 altın da hesabınıza yüklenecek. Kısacası bir turist gibi değil gerçek bir oyuncu gibi Elder Scrolls topraklarında adım atabileceksiniz.

Ücretsiz geçecek bir haftanın sonunda, oyunu satın almanız halinde yarattığınız karakter, kazandığınız nesneler, başarılarınız ve oyun içinde gerçekleştirdiğiniz her eylem korunuyor olacak. Hiçbir şey kaybetmeden kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Ayrıca The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited ve The Elder Scrolls Online: Gold Edition ücretsiz geçecek hafta sonu boyunca indirimde olacak. Bu iki edisyon, orijinal oyunun tamamını ve dört büyük DLC paketini içeriyor.

http://www.elderscrollsonline.com adresine giderek gelişmelerden haberdar olabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.