Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Elder Scrolls Online Güncellemesi Yayınlandı

The Elder Scrolls Online için büyük bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme, hata düzeltmelerinin yanı sıra güncellenmiş görev ve envanter sistemi getiriyor.

The Elder Scrolls Online için büyük bir ücretsiz PC güncellemesi yayınlandı ancak konsol oyuncuları güncellemeyi 5 Eylül’de alacak. Her zamanki hata düzeltmeleri ve oyun dengesi ayarlamalarının yanı sıra 39. güncelleme, devasa Tamriel kıtasına çeşitli yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve en yetenekli Elder Scrolls Online savaşçıları için bazı yepyeni PvP ödülleri getirecek.

İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen The Elder Scrolls Online, piyasadaki en benzersiz MMORPG’lerden biri olarak tabir ediliyor. Oyunu diğerlerinden farklı kılan en önemli şey, hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanabilmesi ve oyuncuların tercih ettikleri oyun perspektifini seçmelerine olanak sağlaması. 2014 yılından bu yana oyun, oyuncu tabanını geliştirmesine yardımcı olan çok sayıda ek paket ve güncelleme aldı. Ek paketler elbette ücretli ancak güncellemelerin hepsi ücretsiz.

The Elder Scrolls Online Yeni Oyunculara Çalıştı

The Elder Scrolls Online

Merakla beklenen Elder Scrolls 39. güncellemede yer alan en ilginç içerik parçalarından biri, üç yeni güçlü canavar maskesi seti (Colovian Highlands Genera, Nibenay Bay Battlereeve ve Jerall Mountains Warchief). PvP ödülleri biçiminde gelecek eşyalar İttifak Puanlarıyla satın alınabilecek. Ayrıca Tüysüz Savaş Gövdesi ve Yüz İşaretleri, Cyrodiil Fetih Görev Kurulu’ndan günlük gazeteler yoluyla kazanılabilen Gladyatör Sırt Çantaları aracılığıyla edinilebilecek.

Bir başka ilgi çekici özellik ise, yeni oyuncuları bunaltmamak adına oluşturulan geliştirilmiş görev sistemi. Yeni başlayanların ana hikaye NPC’lerinden alacağı görevlerin sıklığı büyük ölçüde azaltılacak çünkü bunlar artık oyuncular seviye atladıkça aşamalı olarak teslim edilecek. Oyuncular ayrıca NPC’lere görev teslim etmek üzere ışınlanabilecek. Ayrıca güncelleme, dağınıklığı en aza indirmek amacıyla envanter sisteminde de değişikliler yaptı. Pek çok Crown Store öğesi artık “Tüm Ögeleri İstifle” seçeneği ile bir araya toplanabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.