The Drifter Nintendo Switch Ve PC Platformu İçin Duyuruldu!

The Drifter duyuruldu. Oyun ne zaman çıkış yapacak henüz bilinmiyor.

Regular Human Basketball ve Crawl gibi oyunların geliştiricisi ve yayıncısı olan Powerhool’dan yeni bir oyun duyurusu geldi. Nintendo Switch ve PC platformu için lansmana çıkacak olan The Drifter ne zaman çıkış yapacak henüz bilinmiyor.

Macera, gerilim ve gizem oyunu olarak ifade edilen The Drifter ne zaman lansmana çıkacak bilinmez ancak bugün oyunun fragmanı yayınlandı. Tek oyunculu bir hikâye oynanışına sahip olacak olan yapımda piksel grafikler eşliğinde görevleri başarmaya çalışacak, diğer bir yandan da ilerlemeye çalışacağız.

Sürükleyici bir hikâye eşliğinde gerilim dolu anlar yaşayacağımız oyun hem Switch hem de PC platformunda aynı içeriklere sahip olacak. Steam üzerinde sergilenmeye başlanan yapım henüz Nintendo eShop üzerinde görünmedi. Oyunun fiyat etiketi de henüz bilinmezken geliştirici ekip sistem gereksinimlerini Steam üzerinde oyuncular ile paylaştı.

Güncel sistem gereksinimlerine göre oyun 4 GB dosya boyutuna sahip olacakmış. En az 2 GB RAM ihtiyacına sahip olacak olan yapım ne zaman lansmana çıkacak bilinmiyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP (sp2) or later
  • İşlemci: 2.8 GHz Dual Core Processor or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA since 2006 (GeForce 8), AMD since 2006 (Radeon HD 2000), Intel since 2012 (HD 4000 / IvyBridge)
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol