Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Division Resurgence’nin Beta Testi Başladı

Tom Clancy's The Division Resurgence, Ubisoft'un taktiksel çok oyunculu nişancı oyununun test tarihlerini açıklamasının ardından piyasaya sürülmeye birkaç adım daha yaklaştı.

Ubisoft, Tom Clancy’s The Division Resurgence için bir sonraki beta testin tarihlerini açıkladı ve sınırlı kapalı beta davetlerinin belirli akıllı telefon ve tablet sahiplerine 8 Aralık’ta ulaşmaya başlayacağını açıkladı. Bu beta süreci, Ubisoft’un 2023 boyunca sürmesi beklenen büyük mobil hamlesinin başlangıcı olacak.

Ubisoft, The Division Resurgence’ı Temmuz 2022’de mobil cihazlara özel bir taktiksel çok oyunculu nişancı olarak duyurdu. Oyun, omuz üstü kamera, açık dünya keşfi ve ARPG benzeri seviye ilerlemesi dahil olmak üzere ana seriden birçok mekaniği ödünç alacak. Ana seri ile temel fark ise bu oyunun oynaması ücretsiz olarak piyasaya sürülmesi olacak.

The Division Resurgence’nin Beta Testi Başladı

The Division Resurgence

The Division Resurgence’ın 8 Aralık’taki beta testi, oyunun bugüne kadarki en büyük testi olacak. Çeşitli Android cihazları kapsayacak ve 22 Aralık’a kadar devam edecek. Bununla birlikte, geliştiricilerin lansman sırasında desteklemeyi planladıkları tüm akıllı telefonlar ve tabletler Aralık betasına dahil edilmeyecek.

Hayranların cihazlarının planlanan testin bir parçası olup olmadığını anlamalarının en kolay yolu, Google Play Store aracılığıyla oyunu bulup ön kayıt yaptıramayacaklarını kontrol etmek olacak. Ubisoft, bunu başarsalar bile, bu belirli betaya katılmak için bir davetiye alacaklarını garanti etmediği için davet almanızın kesin olmadığını da belirtelim.

Teste ayrılmış resmi destek sayfasına göre, The Division Resurgence’daki kapalı beta ilerlemesi bitmiş oyuna taşınmayacak. İşin iyi tarafı, Ubisoft, içerik oluşturuculara herhangi bir sınırlama getirmedi ve istedikleri kadar oyun görüntüsü kaydetmekte ve paylaşmakta özgür olduklarını belirtti.

The Division Resurgence’ın hikayesi, önceki iki oyundan bağımsız olacak ancak her iki oyunun da New York’ta nasıl geçtiği göz önüne alındığında, orijinal The Division ile bazı ortak alanları paylaşabileceğini tahmin ediyoruz.

Ubisoft daha önce mobil oyunun, Dark Zone’un ölümcül PvP ortamı da dahil olmak üzere orijinal oyunlardan bazı oldukça popüler özellikleri geri getirmenin yanı sıra yeni gruplar, teçhizat ve düşmanlar getireceğine söz verdi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.