Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

5.8

Kullanıcı


The Division 2 Yıl 1 Yol Takvimi

The Division 2'nin ilk yılında neler olacak?

Ubisoft beklenen oyunu The Division 2 için ilk yıl yol takvimini yayınladı. Sekiz kişilik raidler, faction strongholdları ve Ubisoft’un ‘episode’ adını verdiği aktiviteler bu yıl içinde yayınlanacak. Biz de bunları bir araya getirerek bilgi vermek istedik.

The Division 2 – Faction Strongholds

The Division 2’nin açılış yılında oyuna daha fazla stronghold eklenecek. Strongholdlar normal standart ana görevlerden daha önemliler fakat yine de zorluk ayarları ve kontrol noktaları gibi aynı mekaniklere sahipler. Aynı zamanda hikayenin anlatımına da bağlı olacaklar. Fakat unutmayın ki her bir strongholdu yapmadan önce belli sayıda görev tamamlamanız gerekecek.

İlk faction stronghold ise Tidal Basin olacak ve The Division 2 çıktıktan kısa süre sonra yayınlanacak.

The Division 2 – Raidler

World of Warcraft gibi sıkı MMORPG’lerden tutun, Destiny gibi daha casual oyunlara kadar PvE denilince akla ilk olarak raidler gelir. The Division 2’de de sekiz kişilik raidler olacak ve diğer oyunlardakilere benzeyecek. Yani boss savaşları bulunacak ve grup halinde çalışacaksınız. Aynı zamanda bazı sosyal bulmaca elementlerinin de olması bekleniyor.

The Division 2 – Episodelar

Episodelar oyuna eklenen ücretsiz içerikler olacak ve içlerinde görevler, PvE ve PvP modları ile yeni Specializationlar yer alacak.

Bu içerik güncellemelerinin ilki yaz aylarında yayınlanacak ve adı da DC Outskirts Expeditions olacak. İçinde iki ek ana görev bulunacak ve aynı zamanda bir de yeni oyun modu eklenecek. Snrasında Pentagon: The Last Castle episode’u sonbahar aylarında yayınlanacak. Bu yılın final bölümü ise kış aylarında karşımıza çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol