Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

5.8

Kullanıcı


The Division 2 Bugün Yama Aldı!

Tom Clancy's The Division 2'nin yaması bu sabah yayınlandı.

Bu sabah tüm dünyada yayınlanan Tom Clancy’s The Division 2 konsol ve bilgisayar platformunda oynanıyor. Günlerdir merakla beklenen yapım, tam sürüm olarak oyunculara sunulurken gerçekçi savaş sahneleri vadediyor.

Aksiyon rol yapma oyunu ve hayatta kalma oyunu olarak adından söz ettiren Tom Clancy’s The Division 2 şuanda dünyanın dört bir tarafında konsol ve bilgisayar oyuncuları tarafından oynanıyor. Yapım bu sabah yayınlanması ile yeni bir de güncelleme aldı. Güncelleme ile oyun içerisinde bazı hatalar ortadan kaldırıldı.

GamingBolt’un haberi ile öğrendiğimiz bu gelişmede oyunun dünya çapındaki lansmanından önce Ubisoft, sunucu bakımı yapmış ve ardından da oyunculara yeni bir güncelleme sunmuş. Güncelleme bazı silahlarda ilerleme ve bir kaç genel hata üzerinde değişiklik yapmış. Ayrıca PC platformuna yönelik özgü konularda da bazı güncellemeler yapılmış. Özellikle aynı ağ üzerinden oyuna giriş yapan oyuncular bazı sorunlar ile karşılaşıyorlardı. Bu sorunlar ortadan kaldırıldı. Güncelleme ile oyun içerisinde dengesiz çalışan bir silah modeli de kaldırıldı. Buna ek olarak oyun içerisinde yer alan bazı ses sorunları da düzeltildi.

Güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol