The Culling Dün 224 Oyuncuya Ulaştı!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

5 Ekim 2017’de oyuncuların karşısına çıkan The Culling, Xaviant imzası ile geliştirildi ve oyun severlere sunuldu.

blank

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta The Culling 2 Steam’de bilgisayar platformu oyuncularına sunulmuştu. Bekleneni bir türlü veremeyen yapım oyuncuların eleştiri oklarının hedefi haline gelmiş ve geliştirici gelen ağır geri bildirimlere artık dayanamamız ve The Culling 2’yi yayından kaldırma kararı almıştı. Geliştirici Xaviant Games yaptığı açıklama da The Culling 2’yi yayından kaldırdıklarını ve The Culling 1’e yeniden dönüş yapacaklarını bir video ile duyurmuşlardı.

İkinci versiyonuna göre ilk versiyonu ile daha çok sevilen yapım, dün Steam’de eş zamanlı olarak 224 oyuncu tarafından oynandı. Diğer oyunlara kıyasla oldukça düşük bir oynanış kitlesine hitap eden oyun, ikinci versiyonundaki başarısızlıktan sonra 224 oyuncuyu adeta müjde gibi karşıladı. Çok oyunculu olarak oynanabilen The Culling, piyasadaki diğer Battle Royale oyunları ile boy ölçüşemese de oyun piyasasında bende varım demeye çalışıyor. Oyun içerisinde sadece İngilizce dil seçeneği yer alıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-Bit OS Required: Win7 SP1, Windows 8.1, or Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3 560 / AMD Phenom2 X4 945
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DX11 GPU with 1GB VRAM: NVidia GTX 460/ AMD Radeon 5850
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol